O metodzie

iSmartLanguage jest najszybszą metodą, dzieki której można nauczyć się języka obcego. Jest przeznaczona zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla studentów  na różnych poziomach zaawansowania.  Po prostu jest to naturalna metoda przeznaczona także dla  tych, którzy myślą, że nie mają telentu do nauki języków obcych.

Kursy te zbudowane są na metodzie Imitum®. Przy nauce wykorzystacie 97 % swoich zmysłów (człowiek przyjmuje 85 % informacji wzrokiem, 12 % słuchem, a tylko 3 % pozostałymi zmysłami). Ludzki mózg o wiele więcej zapamiętuje, kiedy zarówno widzi, jak i słyszy informacje (metoda bazuje na naukowych doświadczeniach bułgarskiego neurologa i psychoterapeuty Georgija Łozanowa).

Metoda wykorzystuje pamięć logiczną – najskuteczniejszy rodzaj pamięci, w którym informacje układają się w logiczną całość (całe zdanie, historia). W ten sam sposób małe dzieci uczą sie języka ojczystego. Najpierw słuchają, potem naśladują dorosłych a na koniec same starają się tworzyć własne połączenia słowne i zdania.

Ta metoda nauczy Was rozumieć rodzimych użytkowników języka, mówić z poprawnym akcentem, myśleć w języku angielskim bez tłumaczenia „z“ lub „na“ język polski oraz podświadomie przyswoicie  leksykę i gramatykę – i to bez uczenia się na pamięć!

iSmartLanguage jest dostępny dla urządzeń iPhone®, iPod touch® i iPad®.

 

 

ZA DARMO i niezobowiązująco wypróbujcie (jedna lekcja), jak działa aplikacja i co zawiera cały kurs. Aby rozpocząć naukę  wystarczy bezpośrednio z aplikacji zakupić nagrania dźwiękowe z wybranymi  przez Was lekcjami  lub  od razu  cały komplet. W komplecie za korzystniejszą cenę zyskacie dodatkowo wszystkie bonusowe lekcje, których osobno nie można zakupić. Dostępne kursy języka angielskiego na swój iPhone, iPod touch czy iPad pobierzcie z iTunes.