Jak aplikace vypadá

Aplikace iSmartLanguage nevyžaduje žádné zvláštní znalosti o vašem iPhone®, iPad® či iPod touch®. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Podívejte se na následující ukázky.

Na úvodní obrazovce kurzu vidíte seznam dostupných lekcí včetně počtu vět, které jsou v lekci k dispozici. Klepnutím na lekci se vám lekce otevře a můžete začít studovat:

 

iSmartLanguage - seznam dostupných lekcí

 

Uvnitř každé lekce najdete seznam vět pro lepší orientaci při studiu. Klepnutím na větu spustíte přehrávání lekce od vybrané věty:

 

iSmartLanguage -  seznam vět

 

Při přehrávání věty vidíte zvýrazněná ta slova nebo slovní spojení, která právě slyšíte. Zobrazování překladu a vysvětlivek nebo zvýrazňování českých a anglických slov si můžete sami nastavit.

Při studiu ovládáte program pomocí ovládacího panelu, který je umístěn ve spodní části obrazovky. Klepnutím na ikonu ozubených koleček si můžete chování aplikace přizpůsobit dle vlastních požadavků:

 

iSmartLanguage - přehrávání vět formou karaoke

 

Sami si můžete nastavit, zda chcete větu opakovat stále dokola, nebo třeba jestli chcete poslouchat jednu větu za druhou. Můžete si také zvolit, jaká slova chcete zvýrazňovat, zobrazovat (anglická, česká nebo obojí) atd.

 

ZDARMA a nezávazně si vyzkoušejte (jedna lekce), jak aplikace funguje a co vše kurz obsahuje. Pro zahájení studia vám stačí přímo z aplikace zakoupit zvukové nahrávky k vámi vybraným lekcím nebo rovnou celý komplet. V kompletu za výhodnější cenu získáte navíc všechny bonusové lekce, které samostatně nelze získat. Dostupné kurzy angličtiny pro váš iPhone, iPod touch či iPad stahujte z iTunes®.