FAQ / Podpora

Než se obrátíte na naši zákaznickou podporu, podívejte se na následující nejčastější otázky uživatelů iSmartLanguage. Třeba zde najdete i řešení vašeho problému. 

Nainstaloval jsem si aplikaci ZDARMA. Aplikace se mi líbí a chtěl bych si ji koupit. Kde najdu plnou verzi?
Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé lekce, nebo cenově výhodnější celý komplet. Apple® takovýto nákup přímo z aplikace označuje jako „In-App Purchase“ (více na http://www.apple.com/support).

Nejdříve jsem si koupila jen jednu lekci. Teď jsem se rozhodla koupit si celý komplet. Bude mi cena za celý komplet snížena o částku již zaplacenou při první nákupu?
Ne. V aplikaci je u každé lekce uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé lekce nebo cenově výhodnější komplet. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé lekce. Apple neumožňuje dynamickou úpravu cen.

Koupil jsem si celý komplet na svém iPhone®. Mohu jej používat i na svém iPad®?
Ano. Na svém iPad si aplikaci nainstalujte a v Nastavení aplikace v sekci Servisní akce klepněte na položku Obnovit zakoupené lekce. Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu na svém iPhone. Apple neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.

Po přeinstalování aplikace se tváří všechny zakoupené lekce zase jen jako ukázka. Jak obnovím všechny zakoupené lekce?
V Nastavení aplikace v sekci Servisní akce klepněte na položku Obnovit zakoupené lekce. Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu.

 

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace iSmartLanguage (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář: